Technologie przemysłowe Zobacz ofertę

Witamy w świecie zaawansowanych technologii materiałowych i tych, które gwarantują bezpieczne badania z szacunkiem dla środowiska naturalnego i środowiska pracy.


W naszej opinii technologia może być przydatna dla ludzi i w konsekwencji może przynosić korzyści dla świata. Kochamy ceramikę techniczną. To wyjątkowy materiał. Towarzyszy ludziom od czasów prehistorycznych a jego nowe oblicze zaskakuje nas swoimi wyjątkowymi właściwościami.


Wierzymy że nasza praca przynosi konkretne korzyści tym wszystkim, którzy z nami współpracują. Wymierne efekty oszczędności energii, materiałów i środowiska naturalnego.


Nasi partnerzy to awangarda.
Z nimi tworzymy inżynierskie rozwiązania dla laboratoriów i dla zaawansowanych branż przemysłu.


Zespół Labro Technologie

  • Friatec producent elementów z zaawansowanej ceramiki technicznej i tlenkowej z ponad 150-cio letnim doświadczeniem. Produkty z litej (monolitycznej) ceramiki technicznej (LCT) to cały system specjalistycznych blatów laboratoryjnych wraz ze zlewami i zlewikami, zgodny ze standardami europejskimi.

  • Broen jest czołowym producentem specjalistycznej armatury laboratoryjnej, zaworów oraz natrysków bezpieczeństwa z przeznaczeniem dla laboratoriów chemicznych mikrobiologicznych, edukacyjnych oraz przemysłowych

  • Plastifer jest włoskim producentem produktów z polipropylenu i PCV. Podstawowymi produktami są odporne na korozję, chemoodporne wentylatory polipropylenowe o budowie promieniowej, stosowane w dygestoriach, pomieszczeniach laboratoryjnych i przemysłowych, a także w innych przewodach wentylacyjnych.

  • Alsident jest wytwórcą systemów odciągów lokalnych i okapów mających zastosowanie wszędzie tam gdzie podczas pracy czy analiz laboratoryjnych mogą się pojawiać nieprzyjemne zapachy czy szkodliwe opary lub cząsteczki cieczy lub ciał stałych.

  • Trespa to renomowany producent paneli płaskich HPL na bazie żywic polifenolowych stosowanych m.in. na blaty robocze, o handlowej nazwie TopLab PLUS oraz TopLab VERTICAL. Są to materiały o wysokich walorach higienicznych, jakościowych oraz o odpornej na czynniki panujące w laboratoriach powierzchni.

  • Chemisafe to znak bezpieczeństwa i innowacji. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji szaf bezpieczeństwa do przechowywania niebezpiecznych substancji takich jak łatwopalne chemikalia, kwasy, zasady, pestycydy i fitofarmaceutyki, izotopy, a także szaf bezpieczeństwa do przechowywania butli gazowych.

  • Labstream to producent polipropylenowych rozwiązań do laboratoriów. Oferta obejmuje zlewy, zlewiki, syfony, ociekacze, neutraliztory i separtory. Produkty Labstream® świetnie pasują do nowoczesnego, elastycznego i trwałego laboratorium, są łatwe w montażu, dobrze pasują do każdego rodzaju mebli.

  • VS zajmuje się produkcją chemoodpornych krzeseł laboratoryjnych wykonanych z polipropylenu w najwyższym standardzie z wyjątkowym wzornictwem i precyzją wykonania. od 110 lat na rynku stawia na rozwój, a jego szerokie spectrum działania obejmuje wyposażenie dla laboratoriów i sektora edukacji.
[ X ]
Strona korzysta z cookies. Więcej w Polityce Prywatności.
OK